Kvalita

Pure life ověřila Společnost pro kontrolu polyuretanové tvrzené

pure life

Puren přichází v souvislosti s životním prostředím a kvalitou s novými podněty. Na základě komplexního testování, které provedl Fraunhoferův institut pro výzkum dřeva, institut Wilhelma Klauditze (WKI), jsme oprávněni na vysoce kvalitní izolační materiály z našeho programu šikmých, plochých střech a fasád používat označení pure life.

Nezávislý Fraunhoferův institut WKI testoval naše izolační hmoty v souvislosti s obsaženými látkami a uvolňováním těkavých látek (emisí) dle zvláště přísných kritérií, pokud jde o vliv na srdce a ledviny.

Zdraví člověka a životní prostředí je nejdůležitější, a proto při volbě stavebních a izolačních materiálů, ať už v případě novostaveb či rekonstrukcí, velmi záleží na tom, aby se v interiéru nevyskytovaly žádné zdraví škodlivé látky, či nebyly takové látky vypouštěny do životního prostředí. Vice

Společnosti pro kontrolu polyuretanové tvrzené pěny (ÜGPU)

Puren jako jedna z nejvýznamnějších značek na trhu splňuje nejvyšší nároky kladené na kvalitu a spolehlivost produktu. Moderní a následování hodné výrobní linky umožňují realizaci hospodárných a plynulých postupů. Všechny fáze vývoje produktu až po finální dokončení jsou uskutečňovány dle jasně definovaných kritérií pro zajištění kvality. Kromě toho musejí být všechny produkty puren podrobovány pravidelné a přísné kontrole kvality. Naším krédem je špičkové provedení a špičkový výrobek bez nutnosti klást otázky.

Společnost pro kontrolu polyuretanové tvrzené pěny (ÜGPU) je certifikačním orgánem pro tepelně izolační materiály z tvrdé PUR/PIR pěny a je institucí uznanou německým ústavem pro stavební techniku (DIBt) a úředně zveřejněnou Evropskou unií.

 

Novinky

Důležité informace o dostupnosti PU izolačních hmot

Dámy a pánové,vážení zákazníci, v uplynulých týdnech jsme Vás již...

>>

Ve dnech 21.-22.11.2016 proběhne Konference STRECHY 2016 v Bratislavě, hotel City Bratislava.

Konference se aktivně účastníme s příspěvkem „Opakujúce sa poruchy...

>>

Odizolování letního horka!

Polyuretanová izolace chrání před letním horkem

>>

Připravujeme semináře organizované Cechem strechárov SK v r.2016

Téma „Súčasné trendy v riešeniach šikmých a plochých striech.“

>>

SFS Festival

o moderních konstrukčních systémech a fasádách

>>